• (067) 506 73 78

 • (063) 561 10 70

(Народна студія Маю «Право»)

Неучтенные миллионы долларов и проекты в Крыму обещают показать в переписке семьи Гонтаревой (Видео)

Часть переписки уже продемонстрировали публике, а в сентябре обещают подать много интересной для правоохранителей информации.

Всем известно, что тайное рано или поздно становится явным, а добро побеждает зло. Так не взирая на полный игнор со стороны правоохранительных органов всех фактов свидетельствующих о непрозрачной деятельности Валерии Гонтаревой на посту главы НБУ, активисты продолжают детально изучать и находить инсайд о всех грехах уже экс-руководительницы Нацбанка.

В пятницу стало известно, что хакеры по всей видимости не верящие в безупречную репутацию Валерии Алексеевны взломали мейлы членов семьи Гонтаревой-Сатановских. Об этом сообщил известный украинский журналист Дмитрий Дубинский. Также он отметил, что «доброжелатели» поделились интересными эпизодами переписки с ним и детали этих материалов уже в сентябре станут достоянием общественности.

-Я не буду раскрывать все карты, все-таки вы в отпуске и я не хочу его вам портить. Дождитесь сентября и вас ждет много интересных открытий и фактов, которые я уверен заинтересуют правоохранительные органы ибо там и не учтенные доходы и не учтенные расходы на многие миллионы долларов и кстати несколько проектов в Крыму.

Напомним, что в конце июля суд обязал НАБУ возобновить дело в отношении Гонтаревой, которое касалось ее декларации. В ходе рассмотрения иска о возобновлении дела было установлено, что следствие было проведено не в полном объеме, а сам детектив лишь изучил декларацию Гонтаревой размещенную в интернете:

НАБУ через суд заставили открыть дело против Гонтаревой (ПОСТАНОВЛЕНИЕ СУДА)

Вимоги

учасників Всеукраїнської акції

«Народний імпічмент» голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

 1. Зважаючи на вичерпання ліміту довіри, непрофесійності як державного службовця, втрату бездоганної репутації, Вимагаємо звільнення Голови Національного банку України Гонтаревої В.О., вимагаємо розслідувати всі обставини її діяльності та притягнення до відповідальності перед Законом.

 

 1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б захищали ошуканих позичальників – фізичних осіб:

  1. затвердити на законодавчому рівні механізм реструктуризації валютних кредитів населення згідно зареєстрованого в Верховній Раді законопроекту № 4004-2;

  2. визнати недійсним нарахування всіх нарахованих штрафних санкцій з «01» жовтня 2008 року за валютними іпотечними кредитами населення;

  3. законодавчо обмежити борг позичальника-фізичної особи обсягом застави;

  4. створити реєстр валютних позичальників;

  5. закріпити першочергове право щодо придбання власного заставного майна або боргу за позичальником/заставодавцем.

 

 1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б врегульовували діяльність кредиторів з валютними іпотечними позичальниками:

  1. відмінити Постанову Кабінету Міністрів України № 662 від 26.11.2015р. якою передбачається безспірне (без рішення суду, фактичне узаконення рейдерства) стягнення боргів та застави;

  2. до врегулювання питань реструктуризації, розширити обмеження мораторію на виконання судових рішень на користь банків, у т.ч. виселення з оселі та переоформлення предметів застави будь-якими способами, на всіх валютних іпотечних позичальників;

  3. до врегулювання питань реструктуризації заборонити роботу колекторських організацій з валютними іпотечними позичальниками.

 

 1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б захистили вкладників тих банків, що перебувають в ліквідаційній процедурі.

4.1 створення на базі активів банків, які перебувають в ліквідації, санаційної фінансової установи, яка б контролювалася в тому числі громадськістю;

4.2 тільки грамотне управління, а не розпродаж в «ліквідації» активів невідомо кому і за якою вартістю дасть шанс отримати свої кошти вкладникам ліквідованих банків понад суму, гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.