• (067) 506 73 78

 • (063) 561 10 70

(Народна студія Маю «Право»)

Банки

Аваль

Діючий банк.

Детальні офіційні відомості про остаточних ключових учасників у структурі власності банку по інформації НБУ ви можете дізнатися за посиланням https://bank.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=6738234

Об’єм кредитного портфеля по валютним кредитам

Великий Кредитний Портфель

Програми роботи із позичальниками валютних кредитів

Проводить реструктуризацію у гривню за поточним курсом із різними частинами списання. Також проводить закриття кредитної заборгованості за умов часткового її погашення із списанням різниці, або шляхом відступлення прав вимоги за кредитним договором (без обтяження) через третіх юридичних осіб на позичальника, поручителя, або інших запропонованих осіб. Дані опції доступні лише для осіб , у яких оцінка майна значно нижча залишку за кредитом . Для інших такі опції майже не працюють.

Схеми роботи із позичальниками , що мають прострочену заборгованість

Пресинг клієнтів у телефонному режимі, звернення до суду, відступлення прав вимоги за кредитними договорами колекторським компаніям через третіх осіб.

Співпраця із колекторськими та факторинговими компаніями

На пряму не працює із факторинговими компаніями. Всі активи продає іншим банкам, після чого «боргові портфелі» відступаються третім особам: факторинговим, колекторським та іншим установам.

Додаткова інформацію

Договори укладені із грубими порушеннями чинного законодавства України.

На початку 2016 р. великий пакет прав вимоги за кредитними договорами було відступленні через інші банки колекторським та факторинговим компаніям, які наразі активно займаються переоформленням майна за «іпотечним застереженням»

( «іпотечне застереження» - ст. 36,37 Закону України «Про Іпотеку». Про добровільне позасудове врегулювання шляхом стягнення іпотечного майна на баланс банку, або продаж банку майна третім особам від свого імені )

Більш детальну інформацію та консультацію ви можете отримати у наших партнерів ЄЦПД.

Якщо ви володієте більш поновленою інформацію і бажаєте допомогти іншим позичальникам та поділитись – пишіть нам на електронну пошту (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.). Ми обов’язково її опублікуєм на нашому з Вами сайті. Дякуємо!

Вимоги

учасників Всеукраїнської акції

«Народний імпічмент» голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

 1. Зважаючи на вичерпання ліміту довіри, непрофесійності як державного службовця, втрату бездоганної репутації, Вимагаємо звільнення Голови Національного банку України Гонтаревої В.О., вимагаємо розслідувати всі обставини її діяльності та притягнення до відповідальності перед Законом.

 

 1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б захищали ошуканих позичальників – фізичних осіб:

  1. затвердити на законодавчому рівні механізм реструктуризації валютних кредитів населення згідно зареєстрованого в Верховній Раді законопроекту № 4004-2;

  2. визнати недійсним нарахування всіх нарахованих штрафних санкцій з «01» жовтня 2008 року за валютними іпотечними кредитами населення;

  3. законодавчо обмежити борг позичальника-фізичної особи обсягом застави;

  4. створити реєстр валютних позичальників;

  5. закріпити першочергове право щодо придбання власного заставного майна або боргу за позичальником/заставодавцем.

 

 1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б врегульовували діяльність кредиторів з валютними іпотечними позичальниками:

  1. відмінити Постанову Кабінету Міністрів України № 662 від 26.11.2015р. якою передбачається безспірне (без рішення суду, фактичне узаконення рейдерства) стягнення боргів та застави;

  2. до врегулювання питань реструктуризації, розширити обмеження мораторію на виконання судових рішень на користь банків, у т.ч. виселення з оселі та переоформлення предметів застави будь-якими способами, на всіх валютних іпотечних позичальників;

  3. до врегулювання питань реструктуризації заборонити роботу колекторських організацій з валютними іпотечними позичальниками.

 

 1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б захистили вкладників тих банків, що перебувають в ліквідаційній процедурі.

4.1 створення на базі активів банків, які перебувають в ліквідації, санаційної фінансової установи, яка б контролювалася в тому числі громадськістю;

4.2 тільки грамотне управління, а не розпродаж в «ліквідації» активів невідомо кому і за якою вартістю дасть шанс отримати свої кошти вкладникам ліквідованих банків понад суму, гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.