• Украинский
    • Русский
    • English (UK)
  • Підписатися на новини:

  • Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

  • (067) 506 73 78

  • (063) 561 10 70

(Народна студія Маю «Право»)

Рожкову суд усунув від виконання обов’язків зам голови НБУ (ДОКУМЕНТ)

Про це свідчить судове визначення. Цей документ не показували українцям майже 3 місяці.

Сталося це ще напередодні нового 2018 року. Однак, відповідне рішення було оприлюднено лише 27 березня. Чому документ продемонстрували загалу майже через три місяці с дати прийняття – невідомо.

У визначенні зазначено, що суд задовольнив заяву про забезпечення позову народного депутата України Ігора Луценко і заборонив Катерині Рожковій брати участь в роботі і засіданнях правління Національного банку України.

753 23813-17 from Pravotv

Однак, як всім відомо після того Рожкова встигла від імені НБУ поспілкуватися неодноразово з пресою і це незважаючи на те, що судова інстанція впровадила заборону на здійснення та виконання будь-які дії, пов'язаних із здійсненням повноважень заступника голови Національного банку України, і будь-яку іншу діяльність на посаді заступника глави НБУ. Зазначено, що ця заборона має термін дії до вирішення судового спору по суті. Однак суд згідно о відкритих джерел суд так і не відкрив провадження у самому позовної заяви нардепа, тобто, спір по суті не розглядалося, як і не розглядалося питання прийнятності позову.

нардеп повідомив, що це рішення вже спрямував у НБУ і привітав українців з очищенням банківської системи України з очищенням від корупціонерів.

"Як народний депутат, як довгий час добивався відставки нинішнього керівництва Нацбанку, за моїми зверненнями було зареєстровано ряд кримінальних проваджень стосовно діянь команди Гонтарєвої в НБУ. Попри те, що Гонтарєва пішла, її найближча соратниця Рожкова залишилася, щоб прикривати ті корупційні схеми, котрі були започатковано раніше.

Моя мета – не тільки усунути шахраїв від влади в Нацбанку, але і притягнути їх до кримінальної відповідальності за нахабну корупцію під час війни з Росією. Що ж, ще один крок на цьому шляху зроблено",- зазначає Луценко.

Нагадаємо, що активісти ФінанГО Всеукраїнський рух "Фінансовий Майдан" неодноразово повідомляли про непрозуру та антизаконну діяльність зам голови НБУ у правоохороні ргани і під час акцій протету неодноразово вимагали її відставки. Ми щиро віримо, що Націоналний банк буде "звільнено" від корупціонерів та шахраїв і НБУ буде працювати виключн у інтересах українського народу, а не олігархічної верхівки. Разом ми - сила!

Вимоги

учасників Всеукраїнської акції

«Народний імпічмент» голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

  1. Зважаючи на вичерпання ліміту довіри, непрофесійності як державного службовця, втрату бездоганної репутації, Вимагаємо звільнення Голови Національного банку України Гонтаревої В.О., вимагаємо розслідувати всі обставини її діяльності та притягнення до відповідальності перед Законом.

 

  1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б захищали ошуканих позичальників – фізичних осіб:

    1. затвердити на законодавчому рівні механізм реструктуризації валютних кредитів населення згідно зареєстрованого в Верховній Раді законопроекту № 4004-2;

    2. визнати недійсним нарахування всіх нарахованих штрафних санкцій з «01» жовтня 2008 року за валютними іпотечними кредитами населення;

    3. законодавчо обмежити борг позичальника-фізичної особи обсягом застави;

    4. створити реєстр валютних позичальників;

    5. закріпити першочергове право щодо придбання власного заставного майна або боргу за позичальником/заставодавцем.

 

  1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б врегульовували діяльність кредиторів з валютними іпотечними позичальниками:

    1. відмінити Постанову Кабінету Міністрів України № 662 від 26.11.2015р. якою передбачається безспірне (без рішення суду, фактичне узаконення рейдерства) стягнення боргів та застави;

    2. до врегулювання питань реструктуризації, розширити обмеження мораторію на виконання судових рішень на користь банків, у т.ч. виселення з оселі та переоформлення предметів застави будь-якими способами, на всіх валютних іпотечних позичальників;

    3. до врегулювання питань реструктуризації заборонити роботу колекторських організацій з валютними іпотечними позичальниками.

 

  1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б захистили вкладників тих банків, що перебувають в ліквідаційній процедурі.

4.1 створення на базі активів банків, які перебувають в ліквідації, санаційної фінансової установи, яка б контролювалася в тому числі громадськістю;

4.2 тільки грамотне управління, а не розпродаж в «ліквідації» активів невідомо кому і за якою вартістю дасть шанс отримати свої кошти вкладникам ліквідованих банків понад суму, гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.