• Украинский
    • Русский
    • English (UK)
  • Підписатися на новини:

  • Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

  • (067) 506 73 78

  • (063) 561 10 70

(Народна студія Маю «Право»)

Бізнесмен за покликанням: Порошенко заробляє на депозитах у власному банку

На заздрість обманутим вкладникам Президент України Петро Порошенко заробляє мільйони на банківських вкладах.

Порошенко продовжує примножувати свої статки і укріплювати репутацію Президента-бізнесмена. Скільки він впродовж передвиборчої компанії на словах не запевняв народ, що позбавиться бізнесу, на справах він вже котрий рік продовжує бути досить успішним бізнесменом. Щорічні декларації засвідчують, що за часів свого президентства бізнес Петра Порошенко проквітає і стосується це не тільки «солодкого» бізнесу.

У той час коли деякі банки самоліквідуються Петро Порошенко вдається примножувати статки і як власнику, і як клієнту банку.

Так навіть за умови загального занепаду банків, фінансова установа кінцевим бенефіціаром якої він значиться приносить йому непоганий дохід. Так на початку вже нового 2018 року Президент України задекларував дохід у вигляді відсотків від трьох вкладів, сумарний розмір яких згідно останньому повідомленню становить 1 млн 29 тис. 785 гривень.

Слід зазначити, що такі зміни до майнового стану Президент декларує щомісяця. І так в грудні Петро Порошенко зазначив у декларації проценти у Міжнародному інвестиційному банку за трьома депозитами у розмірі 95045, 307766 та 577062 гривень відповідно.

Отже судячи з чималих відсотків Президент України зберігає кошти на депозитах, розмір яких перевищує гарантовану законом суму у 200 тисяч гривень і не боїться втрати гроші, бо за даними НБУ 60% акцій Міжнародного інвестиційного банку, куди той кладе гроші, належить йому самому.

Не гірше йдуть справи і МІБ. Так згідно останньому оприлюдненому банком звіту, за період з січня по вересень 2017 року дохід Міжнародного інвестиційного банку склав 78, 364 мільйони гривень, що в 2,5 рази більше ніж за аналогічний період 2016 року і така тенденція к примноженню доходів та активів спостерігається вже не перший рік.

Отже доки українці очікують, коли Петро Порошенко дотримається слова і продасть свій бізнес, Президент заробляє гроші на вже другу передвиборчу компанію, до якої неодмінно приготує нову порцію обіцянок.

Читайте також:

«Удар мы по-прежнему держим достойно»: глава «Финансового Майдана» подвела итоги года

НБУ сподівається у 2018 році створити вторинний ринок боргів

Украинцев проверят на знание системы гарантирования вкладов

Вимоги

учасників Всеукраїнської акції

«Народний імпічмент» голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

  1. Зважаючи на вичерпання ліміту довіри, непрофесійності як державного службовця, втрату бездоганної репутації, Вимагаємо звільнення Голови Національного банку України Гонтаревої В.О., вимагаємо розслідувати всі обставини її діяльності та притягнення до відповідальності перед Законом.

 

  1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б захищали ошуканих позичальників – фізичних осіб:

    1. затвердити на законодавчому рівні механізм реструктуризації валютних кредитів населення згідно зареєстрованого в Верховній Раді законопроекту № 4004-2;

    2. визнати недійсним нарахування всіх нарахованих штрафних санкцій з «01» жовтня 2008 року за валютними іпотечними кредитами населення;

    3. законодавчо обмежити борг позичальника-фізичної особи обсягом застави;

    4. створити реєстр валютних позичальників;

    5. закріпити першочергове право щодо придбання власного заставного майна або боргу за позичальником/заставодавцем.

 

  1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б врегульовували діяльність кредиторів з валютними іпотечними позичальниками:

    1. відмінити Постанову Кабінету Міністрів України № 662 від 26.11.2015р. якою передбачається безспірне (без рішення суду, фактичне узаконення рейдерства) стягнення боргів та застави;

    2. до врегулювання питань реструктуризації, розширити обмеження мораторію на виконання судових рішень на користь банків, у т.ч. виселення з оселі та переоформлення предметів застави будь-якими способами, на всіх валютних іпотечних позичальників;

    3. до врегулювання питань реструктуризації заборонити роботу колекторських організацій з валютними іпотечними позичальниками.

 

  1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б захистили вкладників тих банків, що перебувають в ліквідаційній процедурі.

4.1 створення на базі активів банків, які перебувають в ліквідації, санаційної фінансової установи, яка б контролювалася в тому числі громадськістю;

4.2 тільки грамотне управління, а не розпродаж в «ліквідації» активів невідомо кому і за якою вартістю дасть шанс отримати свої кошти вкладникам ліквідованих банків понад суму, гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.