Доки українці продовжують «перетравлювати» усі наслідки так званого очищення банківської системи України, НБУ вихваляється високими оцінками своїх дій.
Представники Світового банку оцінили реформу фінансового сектору України досить високо. Про це повідомив сам Нацбанк.
Згідно до інформації викладеної НБУ, представники Світового банку відзначили високу ефективність реформ, проведених у фінансовому секторі України. Також відомо, що під час візиту уповноважених представників Світового банку вони провели зустрічі з українськими чиновниками, на яких обговорювали подальші плани та конкретні кроки Національного Банку України та Мінфіну задля подальшого розвитку банківського сектору України.
Серед питань, які були пріоритетними - вирішення проблеми проблемних непрацюючих активів та скорочення долі державних банків у фінансовому секторі України.
Однак незважаючи на усі заяви про реформаторські досягнення Нацбанк, у його складі відбуваються кадрові зміни. Так днями до складу Ради НБУ президент призначив Олександра Петрика, який досить тривалий час працював у МВФ. Не виключено, що це призначення є проявом певних гарантій для міжнародних кредиторів, які неодноразово висловлювали певні претензії до роботи НБУ.
Якщо міжнародна спільнота продовжує демонструвати деякою мірою впевненість у реформаторських здібностях Нацбанку, то українці на власному досвіді зневірились у тому що від нацбанку слід чекати чогось доброго. Адже рівень життя українців - це безперечне свідчення того, що насправді накоїв нацбанк. Результатом його так званих реформ стали вкрадені у вкладників гроші, які вони накопичували для того, щоб вирішити проблему житла, освіти для дітей та безбідної старості. Їх гроші зникли і замість вкрадених мільйонів їм роздають з їхніх же коштів по 200 тисяч так званих компенсацій. Гроші кредиторів вони роздавали у позики своїм підставним компаніям, які звісно тепер опосередковано скуповують під високопосадовою протекцію власні позики за копійки. В той же час звичайні позичальники, які завдяки знеціненню гривні, отримали непосильні кредитні суми, щоденно піддаються тиску з боку банків та навіть провладних структур.
Отже під руїнами так званого банкопаду залишилась довіра банкам, впевненість у національній валюті та віра у світле майбутнє мільйонів українців.
Читайте на "Фінансовий Майдан":
Несподівано: Рожкова вирішила «захистити» позичальників