• Украинский
    • Русский
    • English (UK)
  • Підписатися на новини:

  • Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

  • (067) 506 73 78

  • (063) 561 10 70

(Народна студія Маю «Право»)

У «Приватбанку» чергові зміни: рейтинг падає, а фінансування росте

Державний «Приватбанк» продовжують змінювати як у кадровому так і у фінансовому забезпеченні.

Наприкінці серпня відбулиcя чергові суттєві зміни у структурі правління та фінансуванні роботи спостережна рада.

У націоналізованому Приваті чергове збільшення зарплат. За рахунок бюджетних коштів Кабмін днями збільшив максимальний розмір виплат членам спостережної ради ПриватБанку. Відтепер за послуги членів спостережної ради ПриватБанку будуть платити 8, 67 млн гривень, що більше на 2 мільйони 300 тисяч гривень ніж було раніше.

В пояснювальній записці зазначено, що склад спостережної ради банку був створений за підтримки незалежної рекрутингової компанії з світовим рівнем та міжнародними партнерами.

Угоди з членами спостережної ради про виплати було укладено, ще до прийняття діючого порядку, який визначає розмір оплати послуг та компенсацій витрат членам спостережної ради державних унітарних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких більше 50% акцій (паїв, паїв) належить державі.

28 серпня Набрада затвердила новий склад та структуру правління. За його словами, заступниками голови правління Приватбанку призначені Галина Пахачук (управління проблемними активами та казначейством) та Анна Самарина (фінансовий директор банку).

Членами правління банку призначені Олег Сергеев (корпоративний бізнес), Александр Дрелінг (IT-директор банку), Сергій Харитич (керівник електронного бізнесу). У нову структуру правління банку також ввійшли три нових членів - Алексей Шабан (керівник роздрібного бізнесу), Лариса Чернишова (управління ризиками) та Ігор Лебединник (комплемент, фінмоніторинг та юридичний блок).

Чи відобразяться ці зміни на якості обслуговування клієнтів продемонструє час. Але згідно до останніх інтернет- опитування свого часу «найкращий банк країни» з того моменту, як став підпорядковуватися державі втратив цей статус в очах користувачів фінансових послуг, значно впавши у народному рейтингу банків. Так згідно до відповідного опитування «мінфіну» Приватбанк посів 20 сходинку у народному рейтингу банків і має 73% негативних відгуків. Отже питання навіщо плати більше на фоні таких показників звучить актуально, адже плати з карману платників податків за низький рівень послуг досить необґрунтовано.

Читайте також:

Вклади українців крадуть навіть після банкопаду

Держбанк реструктуризував борг корпорації, яка пов’язана з соратником Порошенко

Податківці через банки вирішили контролювати статки українців.

Вимоги

учасників Всеукраїнської акції

«Народний імпічмент» голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

  1. Зважаючи на вичерпання ліміту довіри, непрофесійності як державного службовця, втрату бездоганної репутації, Вимагаємо звільнення Голови Національного банку України Гонтаревої В.О., вимагаємо розслідувати всі обставини її діяльності та притягнення до відповідальності перед Законом.

 

  1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б захищали ошуканих позичальників – фізичних осіб:

    1. затвердити на законодавчому рівні механізм реструктуризації валютних кредитів населення згідно зареєстрованого в Верховній Раді законопроекту № 4004-2;

    2. визнати недійсним нарахування всіх нарахованих штрафних санкцій з «01» жовтня 2008 року за валютними іпотечними кредитами населення;

    3. законодавчо обмежити борг позичальника-фізичної особи обсягом застави;

    4. створити реєстр валютних позичальників;

    5. закріпити першочергове право щодо придбання власного заставного майна або боргу за позичальником/заставодавцем.

 

  1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б врегульовували діяльність кредиторів з валютними іпотечними позичальниками:

    1. відмінити Постанову Кабінету Міністрів України № 662 від 26.11.2015р. якою передбачається безспірне (без рішення суду, фактичне узаконення рейдерства) стягнення боргів та застави;

    2. до врегулювання питань реструктуризації, розширити обмеження мораторію на виконання судових рішень на користь банків, у т.ч. виселення з оселі та переоформлення предметів застави будь-якими способами, на всіх валютних іпотечних позичальників;

    3. до врегулювання питань реструктуризації заборонити роботу колекторських організацій з валютними іпотечними позичальниками.

 

  1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б захистили вкладників тих банків, що перебувають в ліквідаційній процедурі.

4.1 створення на базі активів банків, які перебувають в ліквідації, санаційної фінансової установи, яка б контролювалася в тому числі громадськістю;

4.2 тільки грамотне управління, а не розпродаж в «ліквідації» активів невідомо кому і за якою вартістю дасть шанс отримати свої кошти вкладникам ліквідованих банків понад суму, гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.