• Украинский
    • Русский
    • English (UK)
  • Підписатися на новини:

  • Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

  • (067) 506 73 78

  • (063) 561 10 70

(Народна студія Маю «Право»)

Кращі з найгірших: що продемонстрував Народний рейтинг банків

Україні створили народний рейтинг банків та отримали несподіваний результат : значна частина українських банків не отримала від українців навіть 2 з 5 балів.

Так видання «Мінфін» проаналізувавши відгуки про банківські установи України вже кілька років, проаналізувала данні і створила власний Народний рейтинг банків. Ця аналітика в чергове підтвердила великі проблеми у відносинах банків та споживачів фінансових послуг.

Рейтинг будується на підставі відгуків відвідувачів «Мінфіну» про якість обслуговування в банках.

Слід зазначити, що навіть лідер рейтингу monobank має 42% відсотки негативних відгуків та взагалі ще 2 банки маю хоч незначну але перевагу на користь позитивних відгуків і це Кредит Дніпро та ВТБ БАНК.

А ось банки з державним капіталом здивували чи не найбільше «ощадбанк» отримав лише 22% відсотки позитивних оцінок, а їх загальна кількість понад 1500, Приватбанк- 27%.

На даний момент збір відгуків триває і українці охоче та активно діляться власним досвідом «співпраці» з банками кількість «дизлайків» значно перевищує позитив, що безумовно є наслідком діяльності НБУ та самих банкірів.

Отже очевидно, що банківська система Україна має досить складні взаємовідносини з українців і все через те, що не ставить інтереси клієнтів у пріоритет, а влада лише сприяє цьому, адже всі останні реформації у сфері банківського законодавства тим чи іншим чином передбачають значне утиснення прав споживачів та у значній мірі лобіюють зиск банкірів.

Таким чином після очищення банківського сектора, яким так пишається та вихваляється НБУ серед банків фінансові споживачі можуть вибрати лише кращих серед гірших адже фінустанов- відмінників судячи з Народного рейтингу не існує.

Голосування триває і якщо ви маєте власний досвід обслуговування у банках, то можете поділитися своїми враженнями на сторінці голосування, за яким 100% слідкують і самі банкіри. Рейтинг банків: https://minfin.com.ua/banks/top/

Читайте також:

Негода о 6027-д: «Этим законом банкиры и депутаты хотят еще больше развязать руки беспределу» (ВИДЕО)

Кармазін спрямував подання про вето для закону №6027-д Президенту

Продавати іпотечні позики будуть по-новому

Вимоги

учасників Всеукраїнської акції

«Народний імпічмент» голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

  1. Зважаючи на вичерпання ліміту довіри, непрофесійності як державного службовця, втрату бездоганної репутації, Вимагаємо звільнення Голови Національного банку України Гонтаревої В.О., вимагаємо розслідувати всі обставини її діяльності та притягнення до відповідальності перед Законом.

 

  1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б захищали ошуканих позичальників – фізичних осіб:

    1. затвердити на законодавчому рівні механізм реструктуризації валютних кредитів населення згідно зареєстрованого в Верховній Раді законопроекту № 4004-2;

    2. визнати недійсним нарахування всіх нарахованих штрафних санкцій з «01» жовтня 2008 року за валютними іпотечними кредитами населення;

    3. законодавчо обмежити борг позичальника-фізичної особи обсягом застави;

    4. створити реєстр валютних позичальників;

    5. закріпити першочергове право щодо придбання власного заставного майна або боргу за позичальником/заставодавцем.

 

  1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б врегульовували діяльність кредиторів з валютними іпотечними позичальниками:

    1. відмінити Постанову Кабінету Міністрів України № 662 від 26.11.2015р. якою передбачається безспірне (без рішення суду, фактичне узаконення рейдерства) стягнення боргів та застави;

    2. до врегулювання питань реструктуризації, розширити обмеження мораторію на виконання судових рішень на користь банків, у т.ч. виселення з оселі та переоформлення предметів застави будь-якими способами, на всіх валютних іпотечних позичальників;

    3. до врегулювання питань реструктуризації заборонити роботу колекторських організацій з валютними іпотечними позичальниками.

 

  1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б захистили вкладників тих банків, що перебувають в ліквідаційній процедурі.

4.1 створення на базі активів банків, які перебувають в ліквідації, санаційної фінансової установи, яка б контролювалася в тому числі громадськістю;

4.2 тільки грамотне управління, а не розпродаж в «ліквідації» активів невідомо кому і за якою вартістю дасть шанс отримати свої кошти вкладникам ліквідованих банків понад суму, гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.