• Украинский
    • Русский
    • English (UK)
  • Підписатися на новини:

  • Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

  • (067) 506 73 78

  • (063) 561 10 70

(Народна студія Маю «Право»)

Споживачі фінансових послуг продовжують страждати від шахрайських схем

Українці продовжують страждати від рук шахраїв. Так у Луцьку вони спустошили «кишені» одразу 18 осіб. Відповідні звернення прийняла поліція.

Згідно до повідомлення через махінації з мобільним номерами з їх рахунків зловмисники зняли усі кошти. Слід зазначити, що усі рахунки, які виявилися уразливими, обслуговувалися у Приватбанку.

Ця установа наполягає на тому, що клієнтська база та програмні комплекси банку передбачають високий рівень захисту даних і рахунків. Саме через це на їх думку злочинці вдаються до схем з використанням мобільних номерів.

«Злодії скористалися можливістю перевипуску SIM-карт оператора Vodafone і таким чином заволоділи фінансовими номерами людей, а відповідно - і доступом до їх рахунків.

Служба безпеки банку провела розслідування цього випадку і спрацювала на випередження. Завдяки цьому було попереджено спроби зняття коштів у ряду клієнтів.», - повідомили у Приватбанку.

У фінустанові зазначають, що лише оператор Vodafone не йде на співпрацю з банком у плані безпеки особистих даних. Задля безпеки рахунків Приватбанк радить використовувати контрактні рахунки, які менш уразливі до схем шахраїв.

Усім постраждалими клієнтам банку Приват обіцяє повернути кошти адже не вбачає їх особистої провини у тому що трапилось.

Ось такий стан захисту прав фінансових споживачів на сьогодні в Україні. Щодня українців грабують не тільки казнокради але й шахраї, яким як і чиновникам начхати на те, хто страждає у наслідок їх «діяльності» пенсіонер або навіть тяжко хвора людина. Отже до Єропейських цінностей, які так часто згадують у своїх промовах можновладці.

Читайте також:

Реформація-руйнація: НБУ похвалили за ефективні реформи

Чи настане банківське «воскресіння»: НАБУ розслідує незаконне призначення Ворушиліна

Несподівано: Рожкова вирішила «захистити» позичальників

Вимоги

учасників Всеукраїнської акції

«Народний імпічмент» голови Нацбанку Валерії Гонтаревої

  1. Зважаючи на вичерпання ліміту довіри, непрофесійності як державного службовця, втрату бездоганної репутації, Вимагаємо звільнення Голови Національного банку України Гонтаревої В.О., вимагаємо розслідувати всі обставини її діяльності та притягнення до відповідальності перед Законом.

 

  1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б захищали ошуканих позичальників – фізичних осіб:

    1. затвердити на законодавчому рівні механізм реструктуризації валютних кредитів населення згідно зареєстрованого в Верховній Раді законопроекту № 4004-2;

    2. визнати недійсним нарахування всіх нарахованих штрафних санкцій з «01» жовтня 2008 року за валютними іпотечними кредитами населення;

    3. законодавчо обмежити борг позичальника-фізичної особи обсягом застави;

    4. створити реєстр валютних позичальників;

    5. закріпити першочергове право щодо придбання власного заставного майна або боргу за позичальником/заставодавцем.

 

  1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б врегульовували діяльність кредиторів з валютними іпотечними позичальниками:

    1. відмінити Постанову Кабінету Міністрів України № 662 від 26.11.2015р. якою передбачається безспірне (без рішення суду, фактичне узаконення рейдерства) стягнення боргів та застави;

    2. до врегулювання питань реструктуризації, розширити обмеження мораторію на виконання судових рішень на користь банків, у т.ч. виселення з оселі та переоформлення предметів застави будь-якими способами, на всіх валютних іпотечних позичальників;

    3. до врегулювання питань реструктуризації заборонити роботу колекторських організацій з валютними іпотечними позичальниками.

 

  1. Вимагаємо прийняття низки Законів, які б захистили вкладників тих банків, що перебувають в ліквідаційній процедурі.

4.1 створення на базі активів банків, які перебувають в ліквідації, санаційної фінансової установи, яка б контролювалася в тому числі громадськістю;

4.2 тільки грамотне управління, а не розпродаж в «ліквідації» активів невідомо кому і за якою вартістю дасть шанс отримати свої кошти вкладникам ліквідованих банків понад суму, гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.