Український банкопад у всіх визиває безумовно різні емоції: народ, якій потерпає від його наслідків у розпачі, а ті кому він був на руку безумовно задоволені. Серед останніх безумовно банкіри, які незважаючи на статус банкрута, змогли присвоїти гроші клієнтів. Таким чином на горі сотень тисяч українців нажилися кілька десятків і без того не бідних бізнесменів. Зараз народ заспокоюють тим , що обіцяють зворотній ефект банкопаду, а саме розквіт фінансової системи у далекій перспективі.
Не жаліє слів вдячності за так званий банкопад й Президент України. На його думку регулятор виконав «важку» та необхідну роботу, закривши 98 банків. Слова вдячності гарант озвучив під час свого виступу на засіданні Національної інвестиційної ради:
"Хочу подякувати команді Національного банку ... Бо треба мати сміливість, професійність та рішучість для того, щоб закрити 98" хворих "банків, які не мали шансів на життя і мали до 90-95% кредитів, які не обслуговувалися».
Взагалі на ринку зараз працюють 82 банки, які за словами Президента є платоспроможними й вже зараз активно нарощують депозитні портфелі та поновлюють кредитування.
" 39 з цих закладів - банки з іноземним капіталом, 20 - з 100% з іноземним капіталом ", - додав Порошенко.
Він зауважив, що зараз масове банкрутство банків припинилося і ті хто залишився на ринку отримують прибутки. На його думку вони мають завдячувати саме очищенню банківського сектору.
Отже питання «зачищення» банківської системи розглядається управлінцями виключно з точки зору зиску для банкірів і ніхто навіть не згадує, що так званий банкопад з’їв 38% ВВП України, вкрав мільйони гривень у українців та підприємств, а багатьох загнав у непід’ємні борги.
Вище керівництво країни в котре розглядає банкопад лише з точки зору банкирів, роблячи вигляд, що така реформа не завдала жодної шкоди звичайним українцям. А у той час, як банкіри активно знову залучають кошти довірливих українців у свої банки, вже обмануті їми вкладники та валютні позичальники намагаються у законний спосіб відстояти свої права та встановити справедливість.
Читайте на "ФІНАНСОВИЙ МАЙДАН":
Фінансовий моніторинг чи як «приручити» банк?
Споживачі фінансових послуг продовжують страждати від шахрайських схем