У Приватбанку анонсували незадовільний фінансовий результат за вересень. У фінустанові виправдовують такі показники недобросовісними закордонними позичальниками банку. Так за інформацією прес-служби банку 10 іноземних позичальників нанесли банку мільярдні збитки.
«З огляду на суттєвий розмір заборгованості за кредитними договорами, а також те, що процес погашення заборгованості, який повинен був відбутися в контексті виконання попередніми власниками своїх зобов'язань щодо приведення капіталу банку у відповідність з нормативними вимогами, не був виконаний, банк змушений покривати збитки минулих періодів у розмірі 5,9 млрд грн і сформувати у вересні 2018 року 100% резервів на покриття таких збитків за рахунок прибутку від поточної діяльності банку», - повідомили у ПриватБанку.
Також у прес-службі відзначили, що з цього приводу ПриватБанк звернувся з заявою до ГПУ.
Хто саме увійшов до складу десятки іноземних боржників у банку не повідомляють але й без того зрозуміло, що значна доля кредитних заборгованостей припадає на іноземних позичальників. За зрозумілою усім тенденцією ці особи скоріш з все пов’язані з банком та певними бізнес інтересами та за їх борги розплачуватися будуть саме українці, адже загальновідомо, що від банкопаду страждають лише пересічні українці, а не банкіри та їх оточення. Це підтверджує і той факт, що за усі схеми виведення коштів із банків досі ніхто з їх організаторів так і не був покараний за , а деякі банкіри, які кредитували свій бізнес через кишенькові банки за кошт вкладників досі не тільки не були визнані злочинцями але й продовжують розвивати свій бізнес та навіть працювати при владі. Паралельно цьому звичайні українці, які кредитувалися для того, щоб придбати єдине житло щоденно стають жертвами рейдерського свавілля та стають об’єктами переслідування провладних структур, які все більше затягують кредитний зашморг, впроваджуючи такі ініціативи , як кредитний реєстр, фінансовий моніторинг та інші законодавчі ініціативи.
Читайте на сайті "Фінансовий Майдан": Депутати хочуть скасувати мораторій на продаж майна позичальників Чому в Україні утворилась криза з виплатами валютних позик? У НБУ заявили про нежиттєздатні бізнес- моделі 15-18 банків